zdobądź swojego grala snu

Trzeba się na nim przespać, aby poznać jego moc.

Materac kieszeniowy

JASPIS

Wygoda, jakość i higiena. Stabilne podparcie punktowe ciała to gwarancja zdrowego odpoczynku. Wysokie na 16cm strefowe sprężyny kieszeniowe oraz warstwy miękkiej pianki Comfort™ zapewniają idealne dopasowanie materaca do Twojego ciała.  Każda sprężyna umieszczona w osobnej kieszonce pracuje niezależnie wspierając punktowo ciało zgodnie z układem jego naturalnych krzywizn. Strefowy układ sprężyn dodatkowo podnosi poziom komfortu użytkowania.

Materac kieszeniowy

WEZUWIAN

Przyjemna miękkość i stabilne podparcie. Materac dla osób szukających najwyższego poziomu komfortu. Hybrydowy materac łączący zalety punktowego podparcia za pośrednictwem sprężyn kieszeniowych oraz idealnego dopasowania do ciała pianki termoelastycznej. Wielowarstwowa budowa materaca to gwarancja zdrowego wypoczynku.

Materac kieszeniowy

TURKUS

Komfort, świeżość i najwyższy poziom regeneracji. Wysokiej jakości 16cm, strefowe sprężyny kieszeniowe oraz warstwy profilowanej pianki Comfort™ to elementy, które zapewnią idealne warunki do regeneracji.   Każda sprężyna pracuje niezależnie i indywidualnie dopasowuje się w zależności od siły nacisku, wspierając ciało zgodnie z układem jego naturalnych krzywizn. Wysokie na 16cm sprężyny zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie do ciała i w połączeniu z delikatnie profilowaną miękką pianą tworzą idealne połączenie nawet dla wymagającego użytkownika. 

Materac kieszeniowy

DOLOMIT

Komfort i idealne dopasowanie w eleganckim pokrowcu. Grube warstwy pianki Comfort™ cechującej się trwałością i odpornością na odkształcenia oraz strefowe sprężyny kieszeniowe to połączenie, które zapewni Ci najwyższy poziom regeneracji. Każda sprężyna umieszczona została w oddzielnej kieszeni, co sprawia, że każda z nich indywidualnie dopasowuje się do nacisku danej części ciała, zapewniając optymalne podparcie.

Materac kieszeniowy

OLIWIN

Komfort i idealne dopasowanie. Wysokiej jakości strefowe sprężyny kieszeniowe oraz warstwy gęstej, profilowanej pianki Comfort™ to elementy, które idealnie do siebie pasują.   Każda sprężyna umieszczona została w oddzielnej kieszeni, co sprawia, że mogą one pracować zupełnie niezależnie od siebie. Taka budowa sprawia, że każda sprężyna indywidualnie dopasowuje się do nacisku danej części ciała, zapewniając optymalne podparcie.